TR EN RU

Kalite Yönetimi

 

Mim Mühendislik bugün her biri alanlarında uzman, yönetici, mühendis, formen ve işçi kadrosu ile çalışmaktadır. Sahip olduğu geniş makina - ekipman parkı ile yurtiçi ve yurtdışında büyük altyapı ve üstyapı projelerini gerçekleştirebilecek düzeyde bilgi ve tecrübeye sahiptir. 

Proje ekibimiz, projenin tasarımı ve tasarlanan projenin uygulamaya konulmasına kadar profesyonel bir yaklaşımla, son teknoloji ve statik yaklaşımları içeren bilgisayar programları ile çalışmaktadır. Projeler “projeyi yapan kişilerin dışında kontrolünün yapılması” esasına dayanarak, onay sonrasında uygulamaya konulmaktadır. Deneyimli teknik kadrosu ve sertifikalı kaynakçılarıyla yapılan imalatlar, hammaddenin mukavemeti için gerekli kimyasal özelliklere zarar vermeyen, gaz altı kaynak, tozaltı kaynak ve CNC teknolojisi kullanılarak hatasız yapılmaktadır.

Kalite kontrol birimi mevcut imalat resimlerine ve imalat yöntemine göre ürünün doğruluğunu kontrol etmekte ve ürünün herhangi bir aşamada uygunsuzluk taşıması durumunda ilgili birime raporlayarak uygunsuzluk nedenini araştırmaktadır.
Gün geçtikçe makina parkına eklenen yeni teknolojik makinalar ile üretim hızı artarak, ölçeklenebilir maliyetler düşürülmektedir.

 

Gerektiğinde fabrika kalite sertifikalarımızdan EN 1090 ile, standartın belirtmiş olduğu uygulama sınıflarının en düşüğü olan EXC-1’den en yükseği olan EXC-4’e kadar (EXC-4 dahil) üretim yapabilmektedir. Üretilen üründe “CE” etiketi ve uygulama sınıfı performans beyanı “DOP” düzenlenmektedir.

 

 

Sertifikalarımız;
 

ISO 9001:2015 Sertifikası
ISO 14001:2015 Sertifikası
ISO 45001:2018 Sertifikası
ISO 27001:2013 Sertifikası
EN 1090 Sertifikası
EN3834-2 Sertifikası